Mokymų video įrašas:

Video įraše matysite ir pranešėjus, ir jų rodomas skaidres:

James Hitchmough „Laukinė gamta kaip įkvėpimas kuriant augalų dizainą“ (trukmė 2,5 val.): 2 paskaitos

Giacomo Guzzon „Ekologija ir estetika: dizaino kūrimas išlaikant abu principus“ (trukmė 1,5 val.): 2 paskaitos

Tereikia įsigyti prieigą ir turėti internetą – galėsite peržiūrėti kompiuteryje ar telefone patogiu sau metu. Mokymai internetu vyksta „Geltono karučio“ nuotolinių mokymų platformoje. Įsigydami pasirinksite originalo kalbą arba su įgarsinimu lietuviškai. Išklausę visą abiejų pranešėjų seminarą internetu, gausite pažymėjimą.

Video įrašai aktyvuojami rugpjūčio 29 dieną 10:00 val. Jei įsigijote, prisijunkite prie savo paskyros ir nueikite į tą kursą, kurį užsisakėte (atitinkamai lietuviškai arba anglų kalba), ir apačioje rasite pamokas, kurias galite paspausti ir peržiūrėti.

Jei įsigysite seminarą iš anksto, galėsite dalyvauti online sodo festivalyje – pakviesime žiūrėti įrašą kartu, pačią pirmąją jo paleidimo dieną (rugpjūčio 29 d.), dalintis įspūdžiais uždaroje Facebook grupėje, ir susitikti ten, kad atsakytume į visus klausimus.

Sodo festivalio programa rugpjūčio 29 dieną:

9:50 Susitinkame Facebook grupėje;
10:00-12:30 Aktyvuojami paskaitų įrašai – žiūrime patogiai ir saugiai kiekvienas savo namuose. Peržiūrime abi James Hitchmough paskaitas.
12:30-13:00 Pietų pertrauka Facebook grupėje: atsakykite į klausimus iš James Hitchmough abiejų paskaitų ir gaukite prizų;
13:00-15:00 Toliau žiūrime Giacomo Guzzon abi paskaitas;
15:00 Tiesioginė klausimų-atsakymų sesija su James Hitchmough ir Giacomo Guzzon. Facebook grupėje parašysime, kaip prisijungti. Užduokite klausimų ir gaukite dovanų.

Jei nepavyksta prisijungti bet kuriame etape, parašykite info@geltonaskarutis.lt ir iškart reaguosime padėti.