Mokymai nedidelėse grupėse

Kviečiame į praktinius seminarus, kurie vyks po „Garden Style“ konferencijos:

Dizaino dirbtuvės su kraštovaizdžio architekte Sintija Nagle:

Rugpjūčio 25 dieną (sekmadienį) 10:00-14:00 val., tema „Svogūninių augalų dizainas vazone“

Mokymai su dr. Cassian Schmidt:

Rugpjūčio 25 dieną (sekmadienį) 10:00-16:30 val., tema „Daugiamečių želdynų strategijos: kaip kurti planuojant lengvesnę priežiūrą“ 

Rugpjūčio 26 dieną (pirmadienį) 10:00-16:30 val., tema „Dizainas su varpiniais augalais kraštovaizdžio architektūroje“ 

Dizaino dirbtuvės su Sintija Nagle:

Svogūninių augalų dizainas vazone“ 

Data: rugpjūčio 25 d. 10:00 – 14:00 val. (sekmadienis)

Vieta: VU botanikos sodas, Kairėnų g. 43, Vilnius

Neįtikėtina, kad ankstyvą pavasarį, kai žemėje dar įšalas, o pirmųjų žiedų reikia gerokai palaukti – tada vazonai pradeda busti ir dovanoja didelę besikeičiančių augalų puokštę. Lietuvoje lauko vazonų su svogūninėmis gėlėmis kažkodėl nematome, o latviai šį metodą naudoja labai sėkmingai.

Kraštovaizdžio architektė Sintija Nagle pristatys aiškią metodiką, kaip pasirinkti augalus, kada juos sodinti, kokiame gylyje ir kokia tvarka, kad pavasarį žydėjimas būtų ilgas ir nenutrūkstantis. Seminaro metu ji išsamiai paaiškins ir vietoje susodins tokį vazoną, tad galėsite paklausti visų klausimų, kurie kils.

Sintija išmokys ne tik praktinių niuansų – svarbi seminaro dalis yra dizaino kūrimas. Praktinės dizaino užduotys padės suprasti, kaip suvaldyti spalvas, aukščius ir žydėjimo laiką, o diskusijos padės užtvirtinti tą dizaino sprendimą, kurį patys sukursite šio seminaro metu.

Kaina: 89 Eur

Į kainą įeina: kavos pertrauka, vertimas iš anglų kalbos.

Nuolaidos: netaikomos, tačiau specialistams galioja 0 proc. PVM, žr. informaciją žemiau. 

Dizaino dirbtuvių su Sintija Nagle partneris:

Šių dizaino dirbtuvių partneris yra sodininkystės ūkis Margsodis“ – patikimas svogūninių augalų tiekėjas:

Mokymai su Cassian Schmidt:

„Daugiamečių želdynų strategijos: kaip kurti planuojant lengvesnę priežiūrą“ 

Data: Rugpjūčio 25 d. 10:00 – 16:30 val. (sekmadienis)

Vieta: VU botanikos sodas, Kairėnų g. 43, Vilnius

Šiuose mokymuose Cassian Schmidt pristatys skirtingas planavimo strategijas ir skirtingas daugiamečių žolinių augalų susodinimo schemas. Jis parodys, kaip jos lemia būsimos priežiūros intensyvumą, ir kaip lemia augalų pasirinkimą, norint tos priežiūros mažiau ateityje. Cassian išsamiai išaiškins keletą skirtingų strategijų, kurias realiai galėsite pritaikyti kurdami dizainą su daugiametėmis gėlėmis ir varpiniais augalais.

Mokymuose sužinosite auginimo strategijų privalumus ir trūkumus, pagrįstus ilgamete praktika. Išnagrinėsime įvairius variantus – nuo statiško monokultūros želdyno iki dinamiškų želdynų, kuriuose įvairūs augalai auga kartu. Kartu palyginsime, kaip keičiasi želdyno estetika ir priežiūros poreikis, priklausomai nuo pasirinktos stilistikos. Analizuosime, kaip papildyti esamą augalų sąrašą, kokią įtaką papildomi augalai gali duoti kuriamai želdyno atmosferai.

Mokymuose matysite daug konkrečių augalų schemų, kurios panaudotos šiuolaikiniuose želdynuose, ir sužinosite, kaip praktiškai panaudoti mokslinių tyrimų metu sukauptas žinias apie dizainą, paremtą augalų augimviete. Tai leis jums atrasti naujų galimybių panaudoti įprastus augalus kitaip kurti įdomesnius, inovatyvius ir lengvai prižiūrimus projektus.

Remiantis beveik 20 metų tyrimais, kurie analizavo įvairius priežiūros metodus tiek privačiuose, tiek viešuosiuose objektuose, dalyviai turės galimybę sužinoti rezultatus skaičiais: kiek priežiūros per metus reikia želdynams, sukurtiems pagal skirtingas strategijas. Kartu sužinosite, kurios strategijos efektyviausios, suderinti ir ekologiją, ir estetiką.

Cassian mokymų medžiagą papildys ir praktiniais patarimais dėl dirvos paruošimo, organinio arba mineralinio mulčio sluoksnių, kada geriausia atlikti tam tikrus darbus, pavyzdžiui, šienavimą.

Kaina: 219 Eur

Į kainą įeina: kavos pertrauka, pietūs, vertimas iš anglų kalbos.

Nuolaidos: netaikomos, tačiau specialistams galioja 0 proc. PVM, žr. informaciją žemiau.

Dizainas su varpiniais augalais kraštovaizdžio architektūroje“ 

Data: Rugpjūčio 26 d. 10:00 – 16:30 val. (pirmadienis) 

Vieta: VU botanikos sodas, Kairėnų g. 43, Vilnius

Varpiniai daugiamečiai augalai kraštovaizdžio architektūroje gali būti panaudojami labai įvairiai – dėl savo subtilių linijų jie gali sukurti natūralų, bet kartu stilingą efektą. Dėl nuostabių rudens spalvų, elegantiškų sėkladėžių ir struktūros, išliekančios net žiemos metu, dekoratyvinės žolės yra tobulas augalas miesto žaliosioms erdvėms. Varpiniai augalai gali sukurti kontrastą architektūrai, suminkštindami griežtas linijas, ir to pasiekti galima ne tik su masiniais varpinių augalų želdynais, bet ir su vienu kitu augalu, įsimaišiusiu į esamą želdyną.

Pastaraisiais metais varpinių augalų pasirinkimas didėja, tad daugėja ir dizaino galimybių, kaipgi tuos augalus panaudoti deriniuose. Praktiniame seminare sužinosite keletą skirtingų varpinių augalų panaudojimo scenarijų, išmoksite pamatyti augalo potencialą ir parinkti dizaino sprendimą.

Cassian pristatys varpinių augalų panaudojimo variantus, parodydamas konkrečias augalų susodinimo schemas, kad analizė būtų dar aiškesnė ir gilesnė. Be to, apžvelgs šiuolaikinių varpinių augalų asortimentą, atrinkdamas naudingiausius ir patraukliausius tiek privatiems sklypams, tiek viešosioms erdvėms. Visi augalai bus suskirstyti pagal augimvietę (nuo saulėtos nederlingos iki drėgnos pavėsingos) ir pagal atliekamą dizaino funkciją (pavyzdžiui, varpiniai augalai, tinkami žydinčių pievų vaizdui sukurti).

Seminaro metu sužinosite patarimų, kaip parinkti varpinius augalus konkrečiai vietai, atsižvelgiant ir į kitus parametrus. Jis papasakos apie skirtingų augimo kategorijų svarbą (šiltojo sezono ir šaltojo sezono varpiniai augalai), apie plėtimosi ir dauginimosi ypatumus, kurie yra svarbūs planuojant tolimesnę želdyno eigą, ir apie tekstūrų bei struktūros įtaką želdynui.

Cassian mokymų medžiagą papildys ir praktiniais patarimais dėl dirvos paruošimo, organinio arba mineralinio mulčio sluoksnių, kada geriausia atlikti tam tikrus darbus.

Kaina: 219 Eur

Į kainą įeina: pietūs ir kavos pertraukos, vertimas iš anglų kalbos.

Nuolaidos: netaikomos, tačiau specialistams galioja 0 proc. PVM, žr. informaciją žemiau.

Mokymų kaina ir registracija:

Į mokymų kainą įskaičiuota:

  • Visos priemonės, kurios bus reikalingos mokymų metu;
  • Vertimas iš anglų kalbos;
  • Kavos pertraukos;
  • Pažymėjimai.

Lektorių pageidavimu, grupės kuriamos mišrios – jose dalyvauja ir specialistai, ir mėgėjai kartu.

Registracija į mokymus čia:

Informacija dėl PVM taikymo specialistams:

Mokymai su užsienio specialistais priskiriami profesionio tobulinimosi mokymams, todėl jiems gali būti taikomas 0 proc. PVM (kaina, kuri nurodyta, paskaičiuota su 21 proc. PVM). Tai reiškia, kad jeigu jūs dirbate apželdinimo srityje arba studijuojate susijusią specialybę, šie mokymai Jums gali kainuoti mažiau.

Kad galėtume Jums pritaikyti 0 proc. PVM, registruojantis įveskite nuolaidos kodą PVMmokymams. Vėliau atsiųsime jums asmeninį el. laišką ir paprašysime vieno iš šių:

  • nurodyti įmonės pavadinimą, kurioje dirbate, kuri užsiima su apželdinimu susijusia veikla;
  • nurodyti individualios veiklos pažymėjimo numerį, pagal kurį užsiimate su apželdinimu susijusia veikla;
  • nurodyti, kad studijuojate arba neseniai studijavote susijusią specialybę.

Neturėdami pagrindimo dėl profesinės veiklos, turime taikyti įprastą mokymų kainą, kuri yra nurodyta su 21 proc. PVM.

Įmonėms:

Jeigu reikalinga išankstinė sąskaita, parašykite info@gardenstyle.lt. PVM sąskaitas faktūras išrašome atlikus paslaugas – t.y. po mokymų, ir išsiunčiame el.paštu.

Grįžti į pagrindinį svetainės puslapį.