Dizaino seminaras su Martin Rein-Cano

„Istorija ir ateitis mano kieme“

Rugsėjo 26 d. 10:00-11:30 val.

internetu

Tai dizaino seminaras, kuriame mokoma ieškoti įdomių idėjų sklypui suplanuoti.

Kraštovaizdžio architektas Martin Rein-Cano pristatys sodų kūrimo strategijas, kurios būdingos tam tikroms istorinėms epochoms (renesansui, barokui, romantiniam ir kt). Tada pateiks pavyzdžių, kaip galima tas strategijas pritaikyti kuriant šiuolaikišką sklypo dizainą. Martinas visada aktyviai kviečia įsitraukti dalyvius, todėl seminaro metu bus pateiktos užduotys diskusijoms, kviesime dalyvius siūlyti savo idėjas, aptarsime jas visi kartu. Seminaras bus aktyvus ir atveriantis akis – prisijunkite ir nesikuklinkite klausti, siūlyti, diskutuoti.

Mokymų tikslas: pritaikyti istorinėmis vadinamas sodų kūrimo strategijas kuriant dizainą šiandien. Pamatysite, kaip skirtingai gali atrodyti tas pats sklypas! Puikus idėjų šaltinis.

Mokymai skirti:

  • kraštovaizdžio architektams, kuriantiems stambius projektus,
  • želdynų dizaineriams, dirbantiems su privačiais kraštovaizdžio projektais,
  • kraštovaizdžio srities studentams,
  • Entuziastams, kurie ieško naujų idėjų savo kiemui.

Martin Rein-Cano

Martinas Rein-Cano gimė 1967 m. Buenos Airėse, tačiau turi ir lietuviškų šaknų Ignalinoje. Frankfurto universitete studijavo meno istoriją, Hanoverio bei Karlsrūhės universitetuose studijavo kraštovaizdžio architektūrą. Dirbo Peterio Valkerio ir Martos Švartz biuruose San Fransiske. 1996 m. įkūrė TOPOTEK 1“.

„TOPOTEK 1“ dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose projektuose ir užima pirmąsias vietas konkursuose. Yra išleista keletas profesinių knygų ir straipsnių, skirtų tik Martino Rein-Cano darbui, kuris buvo įvertintas daugeliu apdovanojimų ir premijų, tokių kaip “German Landscape architecture Prize” 2015 metais už kraštovaizdžio projektą UNESCO pasaulio paveldo objekte – Loršo vienuolyne Vokietijoje; „Aga Khan Award for Architecture“ 2016 metais už Superkilen projektą Kopenhagoje; “Qatar Sustainability Awards” 2018 metais už Novy Arbat projektą Maskvoje.

Martinas Rein-Cano dėsto kaip kviestinis profesorius įvairiose Europos ir Šiaurės Amerikos akademinėse institucijose, pavyzdžiui, Pensilvanijos ir Harvardo universitetuose bei naujausiame Desau architektūros institute. Jis dažnai skaito paskaitas tarptautiniu mastu pripažintuose universitetuose ir kultūros institucijose, nuolat dalyvauja konkursų žiuri posėdžiuose. Martinas Rein-Cano yra ir tarptautinio Vilniaus geležinkelio stoties komplekso pertvarkymo konkurso žiuri narys.

State Garden Show 2004, Wolfsburg
Rhein Romantik, Koblenz
Entrance-square-Kunsthaus-Graz
The Garden, Berlin

Mokymų programa:

9:45   Prisijungiame prie Zoom programos (prieš pat mokymus atsiųsime nuorodą, specialios programos turėti nereikia, galima dalyvauti turint kompiuterį ar bet kokį išmanųjį įrenginį).

10:00 Įvadas, susipažinimas.

10:05 Teorinė dalis: sodų kūrimo strategijos skirtingais istoriniais laikotarpiais. Apžvalga, palyginimas.

10:45 Strategijų pritaikymas šiandien. Atspirties taškai kuriant tam tikros stilistikos pagrindu. Pavyzdžiai. Užduotys diskusijos.

11:15-11:30 Laikas klausimams-atsakymams.

11:30-12:00 Papildomas laikas klausimams-atsakymas, jeigu to prireiks.

Seminaro kaina ir registracija:

 

Kaina 49 Eur

Kadangi tai ne vienpusis seminaras, o aktyvūs mokymai su diskusijomis ir aptarimais, dalyvių skaičius ribotas – bilietai parduodami tol, kol yra vietų.

Pirmenybė tiems, kas buvo užsiregistravę į dizaino dirbtuves, kurios turėjo vykti gyvai (kadangi Martin negali atvykti į Lietuvą, jos perkeltos į internetinį formatą).

Seminaras vyks anglų kalba.

Po tiesioginės transliacijos bus galima įsigyti seminaro įrašą su vertimu į lietuvių kalbą. Jis bus paskelbtas per kelias savaites po seminaro. Jeigu norėsite įrašo, prašau parašykite čia: info@geltonaskarutis.lt

Seminaro dalyviams bus išduodami pažymėjimai – jei reikalingi, pažymėkite įsigydami bilietą.

Kaip registruotis:

Spauskite „Bilietai“ ir ten pasirinksite „Dizaino seminarą 09 26“:

Įmonėms:

Jeigu reikalinga išankstinė sąskaita, parašykite info@gardenstyle.lt. PVM sąskaitas faktūras išrašome atlikus paslaugas – po mokymų, ir išsiunčiame el. paštu.

Grįžti į pagrindinį svetainės puslapį.