Dizaino dirbtuvės su Martin Rein-Cano

„Istorija ir ateitis mano kieme“

Rugsėjo 26 d. 9:30 – 16:30 val.

Vilnius (adresą patikslinsime)

Tai vienos dienos mokymai su praktinėmis dizaino užduotimis.

Kraštovaizdžio architektas Martin Rein-Cano pristatys sodų kūrimo strategijas, kurios būdingos tam tikroms istorinėms epochoms (renesansui, romantiniam ir kt). Po pristatymo dalyviai suburiami į grupes, kiekvienai pateikiamas nedidelio standartinio kelių arų sklypo išplanavimas. Dalyviai grupėse kurs dizainą tam sklypui pagal priskirtą stilistiką ir visi kartu diskutuosime, aptarsime.

Mokymų tikslas: pritaikyti istorinėmis vadinamas sodų kūrimo strategijas kuriant dizainą šiandien. Pamatysite, kaip skirtingai gali atrodyti tas pats sklypas! Puikus idėjų šaltinis.

Mokymai skirti:

 • kraštovaizdžio architektams, kuriantiems stambius projektus,
 • želdynų dizaineriams, dirbantiems su privačiais kraštovaizdžio projektais,
 • kraštovaizdžio srities studentams,
 • Entuziastams, kurie ieško naujų idėjų savo kiemui.

Martin Rein-Cano

Martinas Rein-Cano gimė 1967 m. Buenos Airėse, tačiau turi ir lietuviškų šaknų Ignalinoje. Frankfurto universitete studijavo meno istoriją, Hanoverio bei Karlsrūhės universitetuose studijavo kraštovaizdžio architektūrą. Dirbo Peterio Valkerio ir Martos Švartz biuruose San Fransiske. 1996 m. įkūrė TOPOTEK 1“.

„TOPOTEK 1“ dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose projektuose ir užima pirmąsias vietas konkursuose. Yra išleista keletas profesinių knygų ir straipsnių, skirtų tik Martino Rein-Cano darbui, kuris buvo įvertintas daugeliu apdovanojimų ir premijų, tokių kaip “German Landscape architecture Prize” 2015 metais už kraštovaizdžio projektą UNESCO pasaulio paveldo objekte – Loršo vienuolyne Vokietijoje; „Aga Khan Award for Architecture“ 2016 metais už Superkilen projektą Kopenhagoje; “Qatar Sustainability Awards” 2018 metais už Novy Arbat projektą Maskvoje.

Martinas Rein-Cano dėsto kaip kviestinis profesorius įvairiose Europos ir Šiaurės Amerikos akademinėse institucijose, pavyzdžiui, Pensilvanijos ir Harvardo universitetuose bei naujausiame Desau architektūros institute. Jis dažnai skaito paskaitas tarptautiniu mastu pripažintuose universitetuose ir kultūros institucijose, nuolat dalyvauja konkursų žiuri posėdžiuose. Martinas Rein-Cano yra ir tarptautinio Vilniaus geležinkelio stoties komplekso pertvarkymo konkurso žiuri narys.

State Garden Show 2004, Wolfsburg
Rhein Romantik, Koblenz
Entrance-square-Kunsthaus-Graz
The Garden, Berlin

Mokymų programa:

9:45   Registracija.

10:00 Įvadas, susipažinimas.

10:15 Teorinė dalis: sodų kūrimo strategijos skirtingais istoriniais laikotarpiais. Apžvalga, palyginimas.

12:00 Pietų pertrauka.

13:00 Užduoties pristatymas. Pasiskirstymas grupėmis. Duotos situacijos apžvalga, atspirties taškai kuriant tam tikros stilistikos pagrindu.

13:20 Dizaino praktikos užduotys grupėmis.

14:00 Kavos pertrauka.

14:15 Dizaino praktikos užduotys grupėmis.

15:45 Grupės pristato savo kūrybinius pasiūlymus.

16:15 Aptarimas, pažymėjimai.

16:30 Pabaiga.

Programa gali nežymiai keistis. Detalią informaciją, kur atvykti, kur parkuotis, ir pan., atsiųsime prieš mokymus el. paštu.

Mokymų kaina ir registracija:

 

Kaina 199 Eur

Išankstinė kaina: 179 Eur (galioja iki rugsėjo 19 d. 23:59)

 

Į kainą įeina:

 • Visos dienos mokymai;
 • Priemonės, kurios bus reikalingos mokymų metu;
 • Vertimas iš anglų kalbos;
 • Kavos pertraukos ir pietūs;
 • Pažymėjimai.

Dėl Covid19 apsaugos priemonių:

 • Dalyviai su Galimybių pasais,
 • Kaukės ir didesni atstumai rekomenduojami, bet neprivalomi (pagal dabar galiojančias gaires)
 • Bus suteiktos visos priemonės jums jaustis saugiai: dezinfekcinis skystis, kaukės, kt.  

Kaip registruotis:

Dizaino dirbtuvės vyks tik gyvai, nes bus daug praktikos, todėl vaizdo įrašo nebus. Ir atitinkamai tai reiškia, kad vietų skaičius ribotas. Vienintelė galimybė dalyvauti – registruotis dabar ir atvykti.

Įmonėms:

Jeigu reikalinga išankstinė sąskaita, parašykite info@gardenstyle.lt. PVM sąskaitas faktūras išrašome atlikus paslaugas – po mokymų, ir išsiunčiame el. paštu.

Grįžti į pagrindinį svetainės puslapį.