Dažniausiai užduodami klausimai

Dėl konferencijos (2024 08 24):

Kada ir kaip įsigyti bilietus?

Bilietai platinami šioje svetainėje per Paysera Tickets sistemą. Pagrindiniame svetainės puslapyje rasite bilietų pirkimo langą ir įsigysite bilietus prisijungdami prie savo elektroninės bankininkystės.

Konferencijos dieną bilietą galite įsigyti ir renginio vietoje – atsiskaitymas grynaisiais, pavedimu arba įsigyjant bilietą per Paysera tickets, t.y. per šią svetainę.

 

Kaip vyks konferencija?

Konferencija vyks gyvai, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilniuje, 3 salėje (Litexpo teritorijos dešinėje pusėje). Konferencijos pertraukų metu vyks paroda, kurioje dalyvauja augalų pardavėjai, kraštovaizdžio dizaineriai, sodo įrangos tiekėjai.

Kavą ir maistą bus galima įsigyti Litexpo esančiame restorane ir bufete.

Filmuosime, tačiau kol kas nesame nusprendę dėl konferencijos video įrašo platinimo, todėl negalime garantuoti, kad toks įrašas vėliau bus.

Man reikės vertimo iš anglų kalbos

Konferencijos metu užsieniečių pranešimus galėsite girdėti lietuvių kalba:

1. Turėkite savo išmanųjį telefoną ir ausines.

2 . Atsisiųskite „Interactio“ programėlę iš „Apple Store“ arba „Google Play“. Rekomenduojame tai padaryti iš anksto.

3. Jei nenorite atsisiųsti programėlės, tiesiog atsidarykite šią nuorodą: https://meeting.interactio.com/listen/search

4. Įveskite susirinkimo kodą: Gardenstyle2024  (kodas bus aktyvuotas likus kelioms dienoms iki konferencijos ir galios tik konferencijos dieną).

5. Prijunkite ausines.

6. Pasirinkite lietuvių kalbos kanalą.

Už vertimą papildomai mokėti nereikia.

SVARBU: būtina turėti savo ausines, būti pasikrovusiems telefonus.

Kur pavalgyti konferencijos metu?

Konferencijos metu bus galimybė nusipirkti karštų ar gaivinančių gėrimų, užkandžių ar papietauti restorane „Adsum“ (įėjimas pro 3 salės holą), restorane „DSERVE“ (įėjimas pro 5 salę). 

Man reikės pažymėjimo

Jeigu pageidaujate gauti konferencijos pažymėjimą, įsigydami bilietą pažymėkite varnele, kad jums reikalingas pažymėjimas. Pasibaigus renginiui į jūsų el.paštą bus atsiųstas pažymėjimas PDF formatu.

Taip pat dėl pažymėjimo galite susisiekti su mumis po konferencijos el.paštu info@gardenstyle.lt

Fotografavimas ir filmavimas

Informuojame, kad renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama, medžiaga gali pasirodyti sodo tematikos svetainėse, žurnaluose, kitų metų konferencijos „Garden Style“ reklamavimo tikslais ir pan. Jeigu nepageidaujate būti matomi, informuokite apie tai el. paštu info@gardenstyle.lt , vėliausiai – pateikdami bilietą personalui, tada šį faktą užfiksuosime ir imsimės atitinkamų procedūrų, kad nepatektumėte į kadrą. Jeigu personalas nebus informuotas Jūsų įėjimo į renginio zoną metu, laikysime, kad neprieštaraujate.

Visi lankytojai turi teisę filmuoti ir fotografuoti.

Filmuotos medžiagos, ilgesnės nei 5 minutės, negalima naudoti komerciniais pagrindais ir platinti.

Turiu kitų klausimų

Rašykite milda@geltonaskarutis.lt

Dėl neformalaus vakaro po konferencijos (08 24):

Kur vyks ir kiek truks?

Pakviesime dalyvius susitikti Vilniuje po konferencijos ir aptarti įspūdžius. Vakaro vietą paskelbsime netrukus!

Ar susitikimų vakaras kainuoja?

Vakarėlis po „Garden style” nekainuoja, tad be jokio įsipareigojimo – kviečiami visi, kurie nori neformalioje aplinkoje aptarti prabėgusią konferenciją, artimiau susipažinti su kitais augalų entuziastais ir tiesiog linksmai pabendrauti tarpusavyje. Ten dalyvaus ir mūsų konferencijos pranešėjai, tad tai puiki proga susipažinti ir pasikalbėti.

Dėl dizaino dirbtuvių (08 25):

Kur vyks ir kiek truks?

Dizaino dirbtuvės vyks mokslo ir menų mokyklos „Taškius” erdvėje, istoriniame Vilniaus buvusiame Bazilijonų vienuolyno patalpų komplekse, 4 rūmuose, Arklių g. 18, Vilnius. 

Kada ir kaip įsigyti bilietus?

Bilietai platinami šioje svetainėje per Paysera Tickets sistemą. Šios svetainės pagrindiniame puslapyje rasite bilietų pirkimo langą ir įsigysite bilietus prisijungdami prie savo elektroninės bankininkystės.

Man reikės vertimo

Mokymų metu pranešėjui padės lietuvių specialistai ir išvers pranešėjo žodžius, padės susikalbėti praktinių užduočių metu.

Už vertimą papildomai mokėti nereikia.

Fotografavimas ir filmavimas

Informuojame, kad mokymų metu bus filmuojama ir fotografuojama, medžiaga gali pasirodyti sodo tematikos svetainėse, žurnaluose, kitų metų konferencijos „Garden Style“ reklamavimo tikslais ir pan. Jeigu nepageidaujate būti matomi, informuokite apie tai el. paštu info@gardenstyle.lt , vėliausiai – pateikdami bilietą personalui, tada šį faktą užfiksuosime ir imsimės atitinkamų procedūrų, kad nepatektumėte į kadrą. Jeigu personalas nebus informuotas Jūsų įėjimo į renginio zoną metu, laikysime, kad neprieštaraujate.

Visi lankytojai turi teisę filmuoti ir fotografuoti.

Filmuotos medžiagos, ilgesnės nei 5 minutės, negalima naudoti komerciniais pagrindais ir platinti.

  Dėl sąskaitų:

  Man reikia sąskaitos

  Parašykite rekvizitus info@geltonaskarutis.lt ir susisieksime dėl išankstinės sąskaitos arba dėl PVM sąskaitos faktūros.

  Konferencija apmokestinama 21 proc. PVM (į nurodytą kainą jau įtraukta). Dizaino dirbtuvės priskiriamos profesinio tobulinimosi mokymams, todėl jiems taikomas 0 proc. PVM.

  Dėl kitų klausimų:

  Turiu kitų klausimų

  Rašykite milda@geltonaskarutis.lt