Christian H Kress lektorius

Annie Guilfoyle

Prestižinius apdovanojimus pelniusi kraštovaizdžio dizainerė, tarptautinių gėlių parodų komisijos narė, lektorė, tekstų autorė (Jungtinė Karalystė)

Kaip kurti sodus galvojant apie ateitį

Kaip dizaineriai turėtų kurti sodus galvodami apie ateitį? Šiandienos pasaulis vystosi ir keičiasi ypatingai greitai, klimatas yra nenuspėjamas, tad ir apželdinimo dizainerio darbas tapo keliantis daug iššūkių. Koks turėtų būti požiūris į sodo dizainą tokiame kontekste ir kaip mums užtikrinti, kad mūsų kūriniai būtų tinkami ateičiai?

Dizaineriai turėtų galvoti tvariau ir dirbant stengtis išsaugoti projekto vietoje esančias medžiagas, jei jos gali būti panaudotos kuriant dizainą. Tai daug geresnis sprendimas nei kad akmenų ar kitų medžiagų importavimas iš kito pasaulio galo. Turime šviesti savo klientus dar prieš pradedant kurti dizaino projektą, užtikrinti, jog jie suprastų tokio sprendimo naudą bei įtikinti siekti kitokio požiūrio savo naujajame sode. Annie atskleis kaip Jungtinės Karalystės dizaineriai prisitaiko prie naujų mąstymo krypčių ir kaip jos pačios darbuose atsiranda daugiau tvarumo principų.

Pranešime bus pateikti ne tik Annie kurti darbai, bet ir kitų autorių kūriniai, parodantys tvarias mąstymo kryptis.

  Apie Annie Guilfoyle

  Annie Guilfoyle yra prestižinius apdovanojimus pelniusi kraštovaizdžio dizainerė ir RHS Čelsio gėlių parodos sidabrinio medalio laimėtoja. Capel Manor koledže Enfielde studijavusi sodininkystę, ji su pagyrimu apsigynė kraštovaizdžio dizaino bakalauro laipsnį Middlesex universitete (Jungtinė Karalystė). Annie sėkmingai derina kraštovaizdžio dizaino konsultacijų praktiką, dėstymą ir tekstų rašymą bei publikavimą šia tema.

  18 metų Annie vadovavo Sodų dizaino studijoms KLC Dizaino mokykloje, Hampton Court rūmuose, kur kartu su kolegomis sukūrė ypatingai gerai vertinamus sodo dizaino kursus, po kurių ne vienas studentas tapo apdovanojimus pelniusiais dizaineriais. Annie taip pat yra Sodininkystės kurso konsultantė West Dean koledže, Pietų Sasekse, kur viena iš jos įkurtų studijų krypčių moko apie maisto auginimą. Ji taip pat veda kursus Great Dixter House & Gardens, Nortiame, Rytų Sasekse. Annie taip pat dėsto Pensilvanijoje, Italijoje, Kijive, Kopenhagoje ir Milane.

  Kartu su Noel Kingsbury, Annie įkūrė Sodų meistrystės kursus, kurie suburia sodininkus ir dizainerius kartu su geriausiais ir inovatyviausiai dirbančiais pasaulio sodininkystės profesionalais vienos dienos dirbtuvėms, aptariančioms įvairias temas.

  Annie Guilfoyle nuolatos publikuoja straipsnius Jungtinės Karalystės žinomiausiuose žurnaluose, tokiuose kaip „Gardens Illustrated“ ir „Society of Garden Design Journal“. Jos darbai yra įtraukti į įvairius prestižinius leidinius, tarp jų į „The Book of Garden Plans“ (Mitchell Beazley, 2004), „The Book of Plans for Small Gardens“ (Mitchell Beazley, 2007), ir „The RHS Encyclopaedia of Garden Design“ (Dorling Kindersley, 2009).

  Dizaino dirbtuvės su Annie Guilfoyle

  Kitą dieną po konferencijos Annie Guilfoyle ves dizaino dirbtuves. Daugiau informacijos apie jas čia >>.

  Christian H.Kress projektas