Dizaino dirbtuvės su Annie Guilfoyle

Kaip naudoti temas ir koncepcijas kuriant privataus sklypo dizainą

Rugpjūčio 27 d. 10:00-17:00 val.

Vilnius

Į dirbtuves paprašysime su savimi atsinešti jus įkvepiantį objektą, kurio pagrindu bus dirbama su sklypo brėžiniu. Tai gali būti daiktas, nuotrauka, meno kūrinys, eilėraštis ar pan. Jis taps kuriamo dizaino koncepcijos ašimi. Išmoksite idėjas paversti takais, medžiais, gėlėmis. Mes paruošime dvi užduotis ir visus reikalingus įrankius, o iš jūsų tereikės idėjos ir kūrybiškumo mokymų metu.

Mokymai skirti:

  • kraštovaizdžio architektams, kuriantiems projektus,
  • želdynų dizaineriams, dirbantiems su privačiais kraštovaizdžio projektais,
  • kraštovaizdžio srities studentams,
  • Entuziastams, kurie ieško naujų idėjų savo kiemui.
Marina Kriačko lektore

Annie Guilfoyle

Annie Guilfoyle yra prestižinius apdovanojimus pelniusi kraštovaizdžio dizainerė ir RHS Čelsio gėlių parodos sidabrinio medalio laimėtoja. Capel Manor koledže Enfielde studijavusi sodininkystę, ji su pagyrimu apsigynė kraštovaizdžio dizaino bakalauro laipsnį Middlesex universitete (Jungtinė Karalystė). Annie sėkmingai derina kraštovaizdžio dizaino konsultacijų praktiką, dėstymą ir tekstų rašymą bei publikavimą šia tema.

18 metų Annie vadovavo Sodų dizaino studijoms KLC Dizaino mokykloje, Hampton Court rūmuose, kur kartu su kolegomis sukūrė ypatingai gerai vertinamus sodo dizaino kursus, po kurių ne vienas studentas tapo apdovanojimus pelniusiais dizaineriais. Annie taip pat yra Sodininkystės kurso konsultantė West Dean koledže, Pietų Sasekse, kur viena iš jos įkurtų studijų krypčių moko apie maisto auginimą. Ji taip pat veda kursus Great Dixter House & Gardens, Nortiame, Rytų Sasekse. Annie taip pat dėsto Pensilvanijoje, Italijoje, Kijive, Kopenhagoje ir Milane.

Kartu su Noel Kingsbury, Annie įkūrė „Garden masterclass” kursus, kurie suburia sodininkus ir dizainerius kartu su geriausiais ir inovatyviausiai dirbančiais pasaulio sodininkystės profesionalais vienos dienos dirbtuvėms, aptariančioms įvairias temas.

Annie Guilfoyle nuolatos publikuoja straipsnius Jungtinės Karalystės žinomiausiuose žurnaluose, tokiuose kaip „Gardens Illustrated“ ir „Society of Garden Design Journal“. Jos darbai yra įtraukti į įvairius prestižinius leidinius, tarp jų į „The Book of Garden Plans“ (Mitchell Beazley, 2004), „The Book of Plans for Small Gardens“ (Mitchell Beazley, 2007), ir „The RHS Encyclopaedia of Garden Design“ (Dorling Kindersley, 2009).

Marinos Kriačko privatūs sodai
Marinos projektas iš Ukrainos

Mokymų programa:

9:30 – 10:00  Registracija ir pasitikimo kava

10:00 – 11:00 Annie įvadinis pranešimas apie tai, kaip savo dizaino darbuose ji taiko įvairias koncepcijas

11:00 – 12:00 Darbas su užduotimi. Annie duos pirmą dizaino užduotį, kurioje dalyviai turės pritaikyti savo konceptą

12:00 – 12:15 Kavos pertrauka

12:15 – 13:00 Dalyviai pristato užduoties metu sukurtus dizaino eskizus

13:00 – 14:00 Pietūs

14:00 – 15:00 Darbas su antra užduotimi. Annie skirs kitą užduotį, kurioje dalyviai kurs alternatyvų dizaino variantą

15:00 – 16:00 Kavos pertrauka

15:15 – 16:30 Dalyviai pristato antrosios užduoties rezultatus. Klausimų-atsakymų sesija

16:30 – 17:00 Pažymėjimų įteikimas. Atsisveikinimas

Dirbtuvių kaina ir registracija:

Kaina: 319 Eur

Į kainą įeina pietūs bei kavos pertraukos, visos reikalingos kanceliarinės priemonės. Kitos nuolaidos nėra taikomos.

Pažymėjimai: bus įteikti

Dalyvių skaičius: iki 40

Vieta: mokslo ir menų mokyklos „Taškius” erdvėje, istoriniame Vilniaus buvusiame Bazilijonų vienuolyno patalpų komplekse, 4 rūmuose, 1 aukšte, Arklių g. 18, Vilnius.

Kalba: anglų kalba (su vertimu į lietuvių kalbą)

Įmonėms:

Jeigu reikalinga išankstinė sąskaita, parašykite info@gardenstyle.lt PVM sąskaitas faktūras išrašome atlikus paslaugas – po mokymų, ir išsiunčiame el. paštu.

Grįžti į pagrindinį svetainės puslapį.

Augalų dizaino dirbtuvės su Mariusz Antolak vyks tą pačią dieną – rugpjūčio 27 d. Apie jas daugiau informacijos rasite čia >>