Kraštovaizdžio architektė Marina Kriačko

Marina Kriačko

Kraštovaizdžio architektė, Ukraina

„Šiuolaikinis kraštovaizdžio dizainas Ukrainoje: kaip interpretuojamos tarptautinės aplinkos mados“

Įsigyti pranešimo peržiūrą >> 

Nors daug girdime apie natūralistinį stilių, atėjusį iš Vakarų Europos, kiekviena šalis turi kažką savito ir unikalaus, todėl interpretuoja naująjį dizainą savaip. Sužinokite, kaip šiuolaikiški Ukrainos dizaineriai sujungia vietinę patirtį su tarptautinėmis madomis, kokį poveikį gali turėti geopolitiniai įvykiai, ir kokių dizaino pamokų galime išmokti mes.

Marinos šeimos įmonė „Art Geo” kraštovaizdžio dizaino srityje dirba jau daugiau kaip 15 metų. Per tą laiką ne tik įsteigė medelyną, bet ir sukūrė daugybę privačių ir viešųjų erdvių, laimėjo ne vieną tarptautinį dizaino konkursą, o nuo 2005-ųjų pradėjo vesti kraštovaizdžio dizaino mokymus.

Pasižvalgyti po Marinos ir jos kolegų kuriamus projektus galite čia >>

Apie kraštovaizdžio istorijas Marina pasakoja ir Youtube kanale, pasižiūrėti galite čia >>.

Šiandien Marina gyvena Charkive. Karo paaštrėjimo metu buvo išvykusi, tačiau vėl sugrįžo į gimtuosius namus ir dirba iš ten. Jai atvykti į Lietuvą nebuvo labai paprasta, tačiau kvietėme ją, nes norėjome susipažinti su šiuolaikišku Ukrainos dizainu ir tokiu būdu palaikyti ukrainiečius. O kas jei ne Marina Kriačko gali reprezentuoti Ukrainos kraštovaizdžio dizaino kelionę.

Įsigyti Marinos Kriačko pranešimo „Garden Style 2022” konferencijoje peržiūrą galite čia>>.

Dizaino dirbtuvės su Marina Kriačko

Rugpjūčio 29 d. Marina vedė dizaino dirbtuves, kuriose nuo kitų žmonių pasiekimų buvo pereita prie individualios kūrybos, daugiau informacijos rasite čia >>

Marinos projektas iš Ukrainos
Marinos projektas Ukraina