Kraštovaizdžio architektė Marina Kriačko

Marina Kriačko

Kraštovaizdžio architektė, Ukraina

„Šiuolaikinis kraštovaizdžio dizainas Ukrainoje: kaip interpretuojamos tarptautinės aplinkos mados“

Nors daug girdime apie natūralistinį stilių, atėjusį iš Vakarų Europos, kiekviena šalis turi kažką savito ir unikalaus, todėl interpretuoja naująjį dizainą savaip. Sužinokite, kaip šiuolaikiški Ukrainos dizaineriai sujungia vietinę patirtį su tarptautinėmis madomis, kokį poveikį gali turėti geopolitiniai įvykiai, ir kokių dizaino pamokų galime išmokti mes.

Marinos šeimos įmonė „Art Geo” kraštovaizdžio dizaino srityje dirba jau daugiau kaip 15 metų. Per tą laiką ne tik įsteigė medelyną, bet ir sukūrė daugybę privačių ir viešųjų erdvių, laimėjo ne vieną tarptautinį dizaino konkursą, o nuo 2005-ųjų pradėjo vesti kraštovaizdžio dizaino mokymus.

Pasižvalgyti po Marinos ir jos kolegų kuriamus projektus galite čia >>

Apie kraštovaizdžio istorijas Marina pasakoja ir Youtube kanale, pasižiūrėti galite čia >>.

Šiandien Marina gyvena Charkive. Karo paaštrėjimo metu buvo išvykusi, tačiau vėl sugrįžo į gimtuosius namus ir dirba iš ten. Jai atvykti į Lietuvą nebus labai paprasta, tačiau kviečiame ją, nes norime susipažinti su šiuolaikišku Ukrainos dizainu ir tokiu būdu palaikyti ukrainiečius. O kas jei ne Marina Kriačko gali reprezentuoti Ukrainos kraštovaizdžio dizaino kelionę – bus labai įdomu.

Išklausyti Marinos Kriačko pranešimą „Garden Style 2022” konferencijoje galite čia>>.

Dizaino dirbtuvės su Marina Kriačko

Rugpjūčio 29 d. Marina ves dizaino dirbtuves, kur nuo kitų žmonių pasiekimų pereisime prie individualios kūrybos, daugiau informacijos rasite čia >>

Marinos projektas iš Ukrainos
Marinos projektas Ukraina