Inga Šidlauskienė

Inga Šidlauskienė

Sodų kūrėja

„Kaip susikurti nuolat žydinčių gėlių fiestą savo sklype. Mano istorija“

11 arų kieme Inga mėgaujasi fantastiškais vaizdais: kieme žiedų gausa pavasarį, vasarą ir rudenį, sodas užburia kvapais. Apie tai ir bus pranešimas, kaip sukurti sodą, kuris žydėtų nuolat. Inga pasakoja savo sodo kūrimo istoriją.

Apie Ingą Šidlauskienę

Grožis ir estetika yra tai, kas diktuoja Ingos pasirinkimus, kuriant ne tik savo aplinką, bet ir sodus klientams. Nors darbinė karjera regioninės plėtros srityje tiesiogiai nesisieja su sodo dizainu, tačiau projektinio darbo patirtis, nuolatinės inovatyvių sprendimų paieškos, įvairialypis bendradarbiavimas, lavina įgūdžius, kurie labai svarbūs abiejose srityse.

Kaip pati Inga sako „žingsnis po žingsnio, natūraliai ir lyg nejučia, augalų pasaulis įtraukia vis labiau ir tampa neatsiejama mano dalimi. Sėkmingi viešų erdvių apželdinimo projektai įgyvendinti gimtajame mieste bei pagalba sodybų šeimininkams susikurti savo svajonių erdves – tai mano norų ir idėjų, kurios nebetelpa nuosavoje erdvėje, išraiška, tuo pačiu besisiejanti su aistra tapybai, nes eskizus ir projektus mieliau „tapau” iš rankos.”

Inga sako, „Vieni ieško grožio kitur, kiti jį susikuria patys”.

Paskaityti apie Ingos sklype sukurtus lauko kambarius galite čia>>

O štai pasimėgauti bent dalele svaigaus grožio ir pasivaikščioti po Ingos sodą kviečiame čia>>