Praktinė informacija „Garden style“ lankytojams

Kiekvienas lankytojas, tik atėjęs į konferenciją, gaus atspausdintą Programą su pranešimų temomis ir laiku, tad visa informacija bus po ranka.

ADRESAS

Konferencija “Garden Style” vyks 2019 m. rugpjūčio 24 d. parodų rūmų „Litexpo“ 1-ojoje salėje (Vilnius).

Adresas: Laisvės pr. 5, Vilnius

Google maps nuoroda: https://goo.gl/maps/7xUfeSCfnRSVubqt6

Pastatas, kuriame vyks konferencija, yra kairėje „Litexpo“ teritorijos pusėje, bus nuorodos.

Automobilių parkavimas nemokamas.

 KONFERENCIJOS TRUKMĖ

Durys atidaromos 9 val., tad kviečiame šeštadienį ilgai nemiegoti ir ryto kavą suplanuoti jau konferencijoje (kava su desertu vaišiname!). Tik atvykus, skiriame vieną valandą registracijai, kavai, pirmam susipažinimui su įmonių stendais, geriausios vietos suradimui salėje. Atidarymas ir renginio pradžios žodis planuojamas 10:00 val. Tad kviečiame atvykti į konferenciją jau 9 val. ryto, ramiai pasistatyti automobilį ir pradėti dieną su kava ir desertu jau renginyje.

Konferencija pasibaigs 18:30 val., stendų paroda bus atidaryta vėliausiai iki 19:00 val.

VERTIMAS IŠ ANGLŲ KALBOS

Kai kurių pranešėjų pranešimai vyks anglų kalba. Abu kalba aiškiai ir raiškiai, todėl jei mokate anglų kalbą, bus maloniausia būtent ja ir klausytis pranešimų.

Jei jums reikalingas vertimas iš anglų kalbos, reikia iš anksto užsisakyti vertimo įrangą – jau perkant bilietus. Atvykę į konferenciją, gausite ausines ir specialų imtuvą.

Vertimo transliacijos imtuvai yra brangi įranga, todėl prašome saugoti įrangą, kurią gausite konferencijos metu, ir po konferencijos grąžinti ją atgal.

Jei nusipirkote bilietą be vertimo ir persigalvojote, dėl vertimo įrangos parašykite info@geltonaskarutis.lt ir pagal atsiųsus duomenis apmokėkite 3 Eur už vertimo įrangos užsakymą.

Renginio dieną turėsime labai mažą kiekį papildomos vertimo įrangos, todėl jei neužsakėte iš anksto, atvykite anksčiau, kad galėtumėte gauti. Vietoje jos nuoma bus 6 Eur, kiekis labai ribotas.

BILIETAI RENGINIO DIENĄ

Bilietus galima įsigyti renginio vietoje, kaina 59 Eur. Atsiskaitymas tik grynaisiais.

Renginio dieną vertimo įrangos nuoma 6 eur, tačiau kiekis ribotas, negalime garantuoti, kad užteks visiems norintiems. Todėl rekomenduojame atvykti anksčiau.

 REGISTRACIJA

Tik atvykus, kviečiame užsiregistruoti. Turėkite bilietą atspausdintą arba bilietą išmaniajame telefone. Dalyvaujantys įmonės vardu arba užsiregistravę ne per Paysera sistemą, užsiregistruosite pasakę savo vardą ir pavardę.

 MAITINIMAS

Ryte atvykusius pasitiksime su kava ar arbata ir desertu, nepraleiskite progos paskanauti. 

Planuojamos dvi ilgos pertraukos.

Pirmoji pertrauka planuojama nuo 12:10 val. ir truks iki 13:40 val. Šis laikas skirtas pietums ir Parodos apžiūrai. Jūsų patogumui, bus atidaryta bistro kavinė „Litexpo“ rūmuose (kitame pastate, bet toje pačioje teritorijoje), kur galėsite greitai ir skaniai papietauti.

Antroji pertrauka trunka nuo 15:40 iki 16:40 val. Jos metu jūsų laukia Paroda ir kūrybinės dirbtuvės. 

Visų pertraukų metu Parodos erdvėse bus geriamojo vandens, kavos, arbatos.

PAŽYMĖJIMAI

Lankytojai turi teisę gauti pažymėjimus, kad dalyvavo konferencijoje, su įrašyta tema, trukme, numeracija.

Jau pirkdami bilietą galėjote užsakyti pažymėjimą – tokiu atveju jis bus paruoštas, konferencijos pabaigoje galėsite pasiimti jį Registracijoje.

Jeigu pažymėjimo neužsisakėte, bet norite gauti pažymėjimą, pertraukų metu prieikite prie registracijos stalo ir pasakykite savo vardą ir pavardę, ir registracijos darbuotojai pateiks tolesnę informaciją.

„Garden Style“ yra ne mokslinė konferencija ir tokio statuso neturi.

PARODOS PREKĖS

Paroda skirta ne prekiauti, o pristatyti savo veiklas, parodyti augalus ir sodo prekes, susipažinti ir supažindinti. Todėl parodos metu laukite ne tik įdomių pranešimų, bet ir eksperimentų, dirbtuvių ir pažinčių.

Tačiau jei norėsite, galėsite prekių ir įsigyti. Kad nereikėtų tampytis su savim augalų ar kitų dalykų, po paskutinio pranešimo stendų paroda veiks dar gerą pusvalandį ar valandą, galite susiplanuoti pirkinius tuo metu.

FOTOGRAFAVIMAS IR FILMAVIMAS

Informuojame, kad konferencijos ir parodos metu bus filmuojama ir fotografuojama, medžiaga gali pasirodyti sodo tematikos svetainėse, žurnaluose, kitų metų konferencijos reklamavimo tikslais ir pan. Jeigu nepageidaujate būti matomi, informuokite apie tai el.paštu info@gardenstyle.lt , vėliausiai – pateikdami bilietą konferencijos personalui, tada šį faktą užfiksuosime ir imsimės atitinkamų procedūrų, kad nepatektumėte „į kadrą“. Jeigu personalas nebus informuotas Jūsų įėjimo į konferencijos zoną metu, laikysime, kad neprieštaraujate.

Visi lankytojai turi teisę filmuoti ir fotografuoti.

Filmuotos medžiagos, ilgesnės nei 5 minutės, negalima naudoti komerciniais pagrindais ir platinti.

SĄSKAITA FAKTŪRA

Visos kainos yra pateiktos su PVM.

PVM sąskaitos faktūros yra išrašomos atlikus paslaugas, t.y. po renginio. Parašykite rekvizitus info@gardenstyle.lt arba palikite juos konferencijos registracijos darbuotojams, ir PVM sąskaitą faktūrą atsiųsime Jūsų nurodytu el.paštu po renginio.