Praktinė informacija „Garden style“ mokymų lankytojams

Ši atmintinė svarbi visiems, ketinantiems dalyvauti mokymuose medelyne su praktinėmis dizaino dirbtuvėmis. 

ADRESAS

Mokymai vyks 2020 m. rugpjūčio 22 d. medelyne „Soltra“.

Adresas: Ostruvkos k. 15, Trakų r.

Google maps nuoroda: https://goo.gl/maps/Z8goDwCVZKfFnVCS9 

Mokymai vyks itin erdvioje palapinėje. Esant geram orui, dirbtuvės vyks medelyno teritorijoje, bet ne palapinėje, o lauke.

Automobilių parkavimas nemokamas.

 MOKYMŲ TRUKMĖ

Durys atidaromos 9 val., tad kviečiame šeštadienį ilgai nemiegoti ir ryto kavą suplanuoti jau mokymuose (kava su desertu vaišiname!). Tik atvykus, skiriame pusvalandį registracijai, kavai, pirmam susipažinimui, geriausios vietos suradimui. Atidarymas planuojamas 9:30 val.

Mokymai pasibaigs 18:00 val.

VERTIMAS IŠ ANGLŲ KALBOS

Pranešėjai kalbės angliškai.

Atvykę į mokymus, gausite ausines ir specialų imtuvą, per kurį galėsite girdėti vertimą į lietuvių kalbą. Vertimo transliacijos imtuvai yra brangi įranga, todėl prašome saugoti įrangą, kurią gausite mokymų metu, ir po mokymų grąžinti ją atgal.

Dirbtuvių metu prie abiejų pranešėjų visada bus žmogus, kuris išvers jų sakomus komentarus į lietuvių kalbą ir padės jums paklausti rūpimų klausimų.

Vertimas įskaičiuotas į kainą, papildomai užsisakyti ar mokėti daugiau nereikia.  

 REGISTRACIJA

Įsigiję bilietą, gausite automatinį laišką – jei negaunate, patikrinkite savo el.pašto šlamšto (spam) aplanką, arba parašykite mums pasitikslinti.

Prieš mokymus atsiųsime priminimą į el.adresą, kuriuo užsiregistravote. Ten pat atsiųsime:

 • klausimyną dėl koronaviruso grėsmės įvertinimo- jį bus būtina užpildyti iki mokymų pradžios;
 • pasiūlymą dėl galimybės praleisti neformalų vakarą kartu su pranešėjais – smagiai pavakarieniauti iškart po mokymų ir taip užtvirtinti mokslus bei pažintis.

Kai atvyksite į mokymus medelyne, turėkite bilietą atspausdintą arba bilietą išmaniajame telefone. Dalyvaujantys įmonės vardu, užsiregistruosite pasakę savo vardą ir pavardę.

 MAITINIMAS

Į kainą įtrauktas pilnas maitinimas. Ryte atvykusius pasitiksime su kava ar arbata ir desertu, vėliau numatytos dar dvi kavos pertraukos su užkandžiais bei pietūs.

Pietums bus pasiūlytas ir vegetariškas variantas, tačiau jeigu netoleruojate tam tikro maisto, maloniai prašome apie tai įspėti iš anksto el.paštu, kitaip neturėsime galimybės pasiruošti.

PRIEMONĖS DĖL KORONAVIRUSO GRĖSMĖS

Mokymų metu laikomės tokių prevencijos priemonių:

 • prieš mokymus prašysime visų mokymų dalyvių užpildyti specialų klausimyną, taip norėdami įvertinti ir sumažinti riziką; 
 • prieš mokymus išsiųsime el.laišką su tuo metu galiojančia tvarka, kad būtų aišku, ko vieni iš kitų tikimės;
 • mokymai organizuojami palapinėje su stogu, paliekant šonus atvirus, kad kvėpuotume grynu oru, o stogas būtų tik priedanga nuo saulės ar lietaus. Esant palankiam orui, dirbtuvių dalis vyks medelyno parkelyje;
 • mokymo vietoje rasite instrukcijas dėl saugaus elgesio, bus dezinfekcinio skysčio talpų;
 • maistas bus tiekiamas laikantis higienos reikalavimų ir su kuo mažesniu sąlyčiu tarp žmonių.

ATŠAUKIMAI IR GRĄŽINIMAI

Esant nestabiliai situacijai dėl koronaviruso pandemijos, žiūrime lanksčiai į bet kokius pakeitimus / atšaukimus / grąžinimus:

 • Jei prieš mokymus jaučiatės prastai, jei turėjote sąlytį su sergančiais COVID19 arba esančiais saviizoliacijoje per 14 pastarųjų dienų, kviečiame būti sąmoningais ir mokymuose nedalyvauti. Pasiūlysime alternatyvą mokymus internetu, pakeisti į kitus „Geltono karučio“ organizuojamus kursus arba grąžinti pinigus;
 • Dėl dalyvavimo atšaukimo galite kreiptis bet kada iki mokymų pradžios, bet labai prašome neatidėti, kad galėtume pakviesti kitą žmogų į jūsų vietą;
 • Jei mokymai įvyksta, o dalyvis neatvyko ir nepranešė apie tai iki mokymų pradžios, laikysime, kad bilietas panaudotas, paslauga suteikta, keitimas ar grąžinimas negalimas.
 • Pranešėjai atvyksta iš užsienio – jeigu iki mokymų pradžios pasikeičia pandemijos situacija Lietuvoje, Didžiojoje Britanijoje ar Italijoje ir pagal galiojančią tvarką pranešėjai negali atvykti/išvykti arba jiems turi būti taikoma saviizoliacija atvykus/grįžus į šalį, tokiu atveju pasiliekame teisę keisti mokymų formą, trukmę, pobūdį, kainą, o užsiregistravę dalyviai turi teisę priimti pasikeitusį pasiūlymą arba atsisakyti jo ir susigrąžinti sumokėtą sumą už bilietą.

PAŽYMĖJIMAI

Dalyviai gaus vardinius pažymėjimus, kad dalyvavo profesiniuose mokymuose, su įrašyta tema, trukme, numeracija.

Pirkdami bilietą įrašykite savo vardą bei pavardę su lietuviškais rašmenimis. Jeigu neįrašėte arba norite kažką pakeisti, informuokite iš anksto ir mielai pagelbėsime.

FOTOGRAFAVIMAS IR FILMAVIMAS

Informuojame, kad mokymų metu bus filmuojama ir fotografuojama, medžiaga gali pasirodyti sodo tematikos svetainėse, žurnaluose, kitų metų konferencijos „Garden Style“ reklamavimo tikslais ir pan. Jeigu nepageidaujate būti matomi, informuokite apie tai el.paštu info@gardenstyle.lt , vėliausiai – pateikdami bilietą personalui, tada šį faktą užfiksuosime ir imsimės atitinkamų procedūrų, kad nepatektumėte „į kadrą“. Jeigu personalas nebus informuotas Jūsų įėjimo į mokymų zoną metu, laikysime, kad neprieštaraujate.

Visi lankytojai turi teisę filmuoti ir fotografuoti.

Filmuotos medžiagos, ilgesnės nei 5 minutės, negalima naudoti komerciniais pagrindais ir platinti.

SĄSKAITA FAKTŪRA

Mokymai medelyne su užsienio lektoriais rugpjūčio 22 dieną priskiriami profesinio tobulinimosi mokymams, todėl jiems taikomas 0 proc. PVM.

PVM sąskaitos faktūros yra išrašomos atlikus paslaugas, t.y. po mokymų. Parašykite rekvizitus info@gardenstyle.lt ir PVM sąskaitą faktūrą atsiųsime Jūsų nurodytu el.paštu po renginio.