Praktinė informacija „Garden style“ lankytojams

Kiekvienas lankytojas, tik atėjęs į konferenciją, gaus atspausdintą Programą su pranešimų temomis ir laiku, tad visa informacija bus po ranka.

ADRESAS

Konferencija “Garden Style” vyks rugpjūčio 25 d. viešbučio “Radisson BLU” konferencijų centre. Viešbutis įsikūręs Konstitucijos pr. 20, Vilniuje.

Google maps nuoroda: https://goo.gl/maps/QDtKxLhME7n

Atvykus visuomeniniu transportu, išlipti stotelėje „Europos aikštė“.

Į konferencijų centrą pateksite per pagrindinį įėjimą, kuris yra nuo VCUP pusės, arba per konferencijų centro įėjimą, kuris yra nuo Konstitucijos pr. pusės (prie Swedbank pastato).

AUTOMOBILIŲ PARKAVIMAS

Atvykus nuo Konstitucijos pr. pusės, automobilį galima statyti čia:

  1. Radisson viešbučio požeminėje aikštelėje (0,6 Eur/val.), įvažiavimas nuo Konstitucijos pr. ties Swedbanku. Pastatę automobilį čia, į konferecijų centrą pateksite neišeidami į lauką.
  2. Automobilių aikštelėje, į kurią įvažiavimas ties viešbučiu „Best Western Naujasis Vilnius“, savaitgaliais nemokama.
  3. PC „Europa“: savaitgaliais nemokama.

Atvykus nuo Upės g. pusės, automobilį galima statyti čia:

  1. Palei visą Upės gatvę. Miesto parkavimas, žalia zona (0,3 Eur/val.), mokama nuo 8 iki 18 val.
  2. Prie Radisson viešbučio, aikštelė apačioje (0,5 eur/val.).
  3. Prie VCUP aikštelė lauke: parkavimas arba miesto (0,3 Eur/val.), arba Unipark (0,5 Eur/val.) – aikštelėje rasite, kuri kaip apmokama.
  4. VCUP daugiaaukštė aikštelė: pirmos 3 val. nemokamai, toliau 2 Eur/val. – brangiausias variantas.

 KONFERENCIJOS TRUKMĖ

Durys atidaromos 9 val., tad kviečiame šeštadienį ilgai nemiegoti ir ryto kavą suplanuoti jau konferencijoje (kava su desertu vaišiname!). Tik atvykus, skiriame vieną valandą registracijai, kavai, pirmam susipažinimui su įmonių stendais, geriausios vietos suradimui salėje. Atidarymas ir renginio pradžios žodis planuojamas 10:00 val. Tad kviečiame atvykti į konferenciją jau 9 val. ryto, ramiai pasistatyti automobilį ir pradėti dieną su kava ir desertu jau renginyje.

Konferencija pasibaigs 18:30 val., stendų paroda bus atidaryta vėliausiai iki 19:00 val.

VERTIMAS IŠ ANGLŲ KALBOS

Nic Howard ir Agnieszkos Hubeny-Zukowskos pranešimai vyks anglų kalba. Abu kalba aiškiai ir raiškiai, todėl jei mokate anglų kalbą, bus maloniausia būtent ja ir klausytis pranešimų.
Jei jums reikalingas vertimas iš anglų kalbos, reikia iš anksto užsisakyti vertimo įrangą. Atvykę į konferenciją, gausite ausines ir specialų imtuvą.

Vertimo transliacijos imtuvai yra brangi įranga, todėl prašome saugoti įrangą, kurią gausite konferencijos metu, ir po konferencijos grąžinti ją atgal.

Jei nusipirkote bilietą be vertimo ir persigalvojote, dėl vertimo įrangos parašykite info@geltonaskarutis.lt ir pagal atsiųsus duomenis apmokėkite 3 Eur už vertimo įrangos užsakymą.

Renginio dieną turėsime labai mažą kiekį papildomos vertimo įrangos, todėl jei neužsakėte iš anksto, atvykite anksčiau, kad galėtumėte gauti. Vietoje jos nuoma bus 6 Eur, kiekis labai ribotas.

BILIETAI RENGINIO DIENĄ

Bilietus galima įsigyti renginio vietoje, kaina 49 Eur. Atsiskaitymas tik grynaisiais.

Renginio dieną vertimo įrangos nuoma 6 eur, tačiau kiekis ribotas, negalime garantuoti, kad užteks visiems norintiems. Todėl rekomenduojame atvykti anksčiau.

 REGISTRACIJA

Tik atvykus, kviečiame užsiregistruoti. Turėkite bilietą atspausdintą arba bilietą išmaniajame telefone. Dalyvaujantys įmonės vardu arba užsiregistravę ne per Paysera sistemą, sekite nuorodas, kad galėtume sklandžiai užregistruoti.

 MAITINIMAS

Ryte atvykusius pasitiksime su kava ar arbata ir desertu, nepraleiskite progos paskanauti. 

Planuojamos dvi ilgos pertraukos.

Pirmoji pertrauka planuojama nuo 12:00 val. ir truks iki 13:20 val. Šis laikas skirtas pietums ir Parodos apžiūrai.

Jūsų patogumui, pietūs Radisson viešbučio restorane „Riverside“ konferencijos metu kainuos 10 Eur. Kviečiame pasimėgauti kokybišku maistu restorane su vaizdu į upę. Restoranas yra viešbučio 1-ajame aukšte. Pietūs organizuojami greitai, tad nesugaišite daug laiko ir galėsite greitai grįžti prie konferencijos parodos ir kūrybinių dirbtuvių.

Antroji pertrauka trunka nuo 15:20 iki 16:20 val. Jos metu jūsų laukia Paroda ir kūrybinės dirbtuvės. Šios pertraukos metu Parodos erdvėse vaišinsime ledais.

Visų pertraukų metu Parodos erdvėse bus geriamojo vandens, kavos, arbatos.

PAŽYMĖJIMAI

Lankytojai turi teisę gauti pažymėjimus, kad dalyvavo konferencijoje, su įrašyta tema, trukme, numeracija.

Jeigu norite gauti pažymėjimą, pertraukų metu prieikite prie registracijos stalo ir pasakykite savo vardą ir pavardę, ir registracijos darbuotojai pateiks tolesnę informaciją.

„Garden Style“ yra ne mokslinė konferencija ir tokio statuso neturi.

PARODOS PREKĖS

Paroda skirta ne prekiauti, o pristatyti savo veiklas, parodyti augalus ir sodo prekes, susipažinti ir supažindinti. Todėl parodos metu laukite ne tik įdomių pranešimų, bet ir eksperimentų, dirbtuvių ir pažinčių.

Tačiau jei norėsite, galėsite prekių ir įsigyti. Kad nereikėtų tampytis su savim augalų ar kitų dalykų, po paskutinio pranešimo stendų paroda veiks dar gerą pusvalandį ar valandą, galite susiplanuoti pirkinius tuo metu.

FOTOGRAFAVIMAS IR FILMAVIMAS

Informuojame, kad konferencijos ir parodos metu bus filmuojama ir fotografuojama, medžiaga gali pasirodyti sodo tematikos svetainėse, žurnaluose, kitų metų konferencijos reklamavimo tikslais ir pan.

Visi lankytojai turi teisę filmuoti ir fotografuoti.

Filmuotos medžiagos negalima naudoti komerciniais pagrindais ir platinti.

SĄSKAITA FAKTŪRA

Visos kainos yra pateiktos su PVM.

PVM sąskaitos faktūros yra išrašomos atlikus paslaugas, t.y. po renginio. Parašykite rekvizitus info@geltonaskarutis.lt arba palikite juos konferencijos registracijos darbuotojams, ir PVM sąskaitą faktūrą atsiųsime Jūsų nurodytu el.paštu po renginio.