„The Rabbit’s Eye View“

„Iš triušio perspektyvos“

Praktiniai seminarai (papildomi konferencijos „Garden Style“ renginiai) – tai unikalūs Noel Kingsbury mokymai apie tai, kaip sukurti sėkmingus augalų derinius ir numatyti, kaip jie atrodys po kelių metų

Oudolf, Hummelo garden low

Piet Oudolf, Hummelo sodas. Nuotr. iš N.Kingsbury asmeninio archyvo.

Kaip ilgai sukurtas gėlynas atrodys gražiai? Kiek išgyvens mano augalai? Jie plėsis daugiau, o gal bus nustelbti kaimyninių augalų? Kaip mano gėlynas atrodys po penkerių metų?

Šie vienos dienos praktiniai mokymai paskatins Jus stebėti, kaip keičiasi augimas skirtingais metų laikais, kaip augalai konkuruoja tarpusavyje – tam, kad galėtumėte numatyti, kiek ilgaamžiai jie bus, ir galėtumėt nuspręsti, kaip parinkti jiems geriausią vietą.

Mokymuose gausu ne tik teorijos, bet ir praktikos – Noel Kingsbury pakvies Jus pasilenkti ir pamatyti augalus “triušio akių lygyje”. Išmoksite įvertinti daugiamečius augalus atlikdami paprastus stebėjimus ir išmoksite padaryti išvadas dėl augalo ilgaamžiškumo, plėtimosi agresyvumo ir greičio, savaiminio sėjimosi lygio, konkuravimo su kitais augalais. N. Kingsbury parodys, kaip galima susieti ekologiją ir natūralias augalo buveines su tuo, kaip panaudoti tą augalą sode.

Remiantis augalo prigimtimi, suprasite, kaip kurti šiuolaikišką natūralistinį dizainą. Kuo geriau suderinti augalai, tuo ilgiau vaizdas bus gražus, tuo mažiau priežiūros ir korekcijų reikės metams bėgant, tuo mažiau pinigų išleisite priežiūrai ir atnaujinimams.

NK Malago 2 12 low

Nuotr. iš N.Kingsbury asmeninio archyvo.

DATOS:

SEMINARAS LATVIJOJE: 2017 m. rugpjūčio 23 d. profesiniai mokymai specialistams, Jūrmala, (anglų k.), kaina 149 Eur. Visos vietos šiame seminare Latvijoje yra užsakytos iš anksto, užsiregistruoti papildomai nėra galimybės, prašome rinktis mokymus Lietuvoje.

3 SEMINARAI LIETUVOJE, VILNIUJE:

Pasirinkite patogiausią ir labiausiai atitinkantį poreikius:

Seminaro pagrindas tas pats, bet medžiaga adaptuojama mėgėjų lygiui arba specialistų lygiui (apželdintojams, kraštovaizdžio architektams, dizaineriams, botanikams, ir pan.). Specialistų mokymams PVM netaikomas. Registracija tvirtinama tik apmokėjus iš anksto.

Pasirinkite tinkamą dieną, pažymėkite bilietų skaičių ir iškart užsiregistruosite. Bilietus atsiųsime į jūsų el.paštą automatiškai, o prieš seminarą dar atsiųsime priminimą su detalia informacija:Save

Ši mokymų programa jau išdėstyta dešimtyje pasaulio šalių ir sulaukė didelio pasisekimo tarp mėgėjų ir tarp profesionalų. Paprastai suvokiama metodika ir dizaino dėsnių interpretavimas pasitelkiant praktines užduotis – tai du kertiniai dalykai, dėl kurių šis seminaras yra unikalus.

Mokymai vyks nedidelėmis grupėmis, vietų skaičius ribotas. Pernai vyko vieneri tokio tipo mokymai po konferencijos, bilietai buvo išpirkti per dvi savaites. Todėl kviečiu nelaukti, jei norėtumėt dalyvauti.

Moscow Eco-Seminary low

Seminaras. Nuotr. iš N.Kingsbury asmeninio archyvo.

INFORMACIJA APIE SEMINARĄ:

Laikas: 10:00-16:00 val.

Vieta: VU botanikos sodas, Kairėnų g. 43, Vilnius (Latvijoje vyks Bulduri apželdinimo mokykloje, Jūrmaloje)

Maitinimas: į kainą įeina kavos pertraukos ir pietūs restorane “Aula”

Pasiruošimas: atsinešti nieko nereikia, apsirenkite pagal orus, nes dalis seminaro vyks lauke.

Pažymėjimai: visi dalyviai gaus pažymėjimus.

Sąskaitos: PVM sąskaitos faktūros išrašomos po seminaro. Jeigu reikia išansktinęs sąskaitos ir norite mokėti pavedimu, parašykite info@gardenstyle.lt.

Nakvynė: Jei reikalinga nakvynė, parašykite info@gardenstyle.lt ir atsiųsime rekomendacijas su pasiūlymu specialiai konferencijos dalyviams.

Hermannshof, nuotr. iš N.Kingsbury asmeninio archyvo.

Hermannshof, nuotr. iš N.Kingsbury asmeninio archyvo.

Užsiprenumeruokite naujienlaiškį, kad nepraleistumėt registracijos į seminarus atidarymo.

Grįžti į pagrindinį puslapį.

Save