Fotografijų konkursas „Mano kiemo idėjos“

Arunas Zalalis 'Anksti nubudus'

Ši fotografija „Anksti nubudus“ (aut. Arūnas Žalalis) yra 2019-ųjų konkurso „Mano gėlyno nuotrauka“ laimėtoja.

PROJEKTO IDĖJA:

Pasidalinkite gražiausiais savo kiemo vaizdais, kurie verti įkvėpimo ir gali paskatinti kitus kurti!
Konferencijoje „Garden Style“ pranešėjai dalinsis savo patirtimi, bet neabejojame, kad jūs taip pat turite ką parodyti. Kviečiame dalyvauti fotografijų konkurse „Mano kiemo idėjos“.

KONKURSO ESMĖ:

Dalyvaujantys konkurse kviečiami siųsti savo kiemo nuotraukas, atrinktos publikuojamos Facebook’o paskyroje, o geriausios išeksponuotos „Garden Style“ konferencijos metu ir jų autoriai bus apdovanoti.

KAS TURI BŪTI NUOTRAUKOJE:

Originali kiemo idėja – apgalvotas išplanavimas, puikus augalų derinys, įdomus dekoras, netikėtas derinys su vazonais, ar kita idėja.

KAS GALI DALYVAUTI:

Privataus kiemo šeimininkas, dizaineris ar kūrėjas, turintis teisę fotografuoti ir publikuoti to kiemo fotografijas.

KONKURSO SĄLYGOS:

 • Vienas dalyvis gali pateikti iki trijų nuotraukų;
 • Nuotraukoje turi aiškiai matytis augalų derinys ir kiemo sumanymas;
 • Tai negali būti vieno objekto nuotrauka;
 • Nuotrauka turi būti kokybiška, ne mažesnės raiškos kaip 2 megabaitų, JPEG arba JPG formatu;
 • Gali būti vertikali, horizontali arba kvadratinė;
 • Kiemas turi būti Lietuvoje;
 • Konkurso organizatoriai turi teisę įsitikinti nuotraukos originalumu: turime galėti atvažiuoti į kiemą fotografuoti, nuotraukos autoriaus paprašyti atsiųsti daugiau to pačio kiemo nuotraukų (jos nebus vertinamos);
 • Konkurso dalyvis patvirtina ir užtikrina, kad pateikta nuotrauka yra originalus jo kūrinys, nepažeidžiantis kito asmens ar autoriaus teisių ir kitos intelektinės nuosavybės teisių, kad kiti asmenys į šią nuotrauką neturi jokių teisių ar teisėtų interesų;
 • Konkurso dalyvis patvirtina, kad jo atsiųsta nuotrauka gali būti laisvai ir neatlygintinai publikuojama konkurso organizatorių nuožiūra, kartu publikuojant autoriaus vardą bei pavardę.

VERTINIMO KRITERIJAI:

 • Detalė ar detalės, atskleidžiančios kiemo idėjos originalumą;
 • Meninė kompozicija;
 • Techninė nuotraukų kokybė.

KONKURSO EIGA:

 • Iki rugsėjo 9 d. 12 val. nuotraukų pateikimas el. paštu info@gardenstyle.lt. Laiško temoje būtina nurodyti: Garden style 2021 foto konkursas. Laiške parašykite nuotraukos pavadinimą, autoriaus vardą, pavardę ir mobiliojo telefono numerį.
 • Rugsėjo 10 d. 12 val. konkurso sąlygas atitinkančios fotografijos skelbiamos Facebook „Garden Style“ paskyroje. Prasideda balsavimas, vyksta iki rugsėjo 19 d. 12 val. Balsuoja Facebook „Garden style“ paskyros lankytojai, spausdami ant nuotraukų „like“ arba širdelę. Pasibaigus balsavimui, balsai yra sumuojami, išrenkama 10 fotografijų, jos pereina į kitą etapą.
 • Rugsėjo 20 d. 12 val. skelbiamos 10 į kitą etapą patekusių fotografijų. Prasideda finalinis balsavimas, kuris vyksta iki rugsėjo 24 d. 12 val. Balsuoja vertinimo komisija ir FB „Garden style“ paskyros lankytojai. Balsai susumuojami. Daugiausia balsų sulaukusių nuotraukų autoriai bus laikomi konkurso nugalėtojais.
 • Rugsėjo 25 d. konferencijos „Garden Style“ tiesioginės transliacijos metu bus renkama nuotrauka žiūrovų favoritė, kurios autorius gaus specialų prizą.
 • Rugsėjo 25 d. 19 val. „Garden style“ susitikimų vakaro metu skelbiami ir apdovanojami fotografijų konkurso nugalėtojai.

FOTOGRAFIJŲ KONKURSO NUGALĖTOJAI IR PRIZAI:

Konkurso nugalėtojai išsiaiškinami susumavus vertinimo komisijos ir FB „Garden style“ paskyros lankytojų balsus, atitekusius finaliniame balsavime dalyvavusioms nuotraukoms. Jiems atitenkanta šie prizai (bus pildoma):

Konferencijos transliacijos favoritas – Gardena Balkono įrankių rinkinys

Specialus „Gardenos“ papildomas prizas – žolės žirklės.

Pirma vieta

UAB „Eko Sesės“

Trijų dydžių belaidžių plaukiojančių šviestuvų rinkinys BURBULAS

Plaukiojantis šviestuvas – unikali naujiena Jūsų aplinkos jaukumui kurti. Pasirinktos spalvos apšvietimas sukurs norimą nuotaiką – kiekvieną vakarą skirtingą! Galimybės neribotos: šviestuvą galite padėti kur tik norite arba net plukdyti vandenyje!

Antra vieta

GARDENA

Spiralinės žarnos rinkinys 10 m

Spiralinės žarnos rinkinys puikus sprendimas laistyti augalus terasoje, balkone arba esančius mažesnėse laistymo zonose. Nebelieka poreikio išvynioti ir suvynioti žarną ar nešioti vandens laistytuvų. Žarna automatiškai susivynioja baigus darbą. Pridėtas vandens purkštuvas patogus laikyti rankoje, paprasta nustatyti vandens srautą, jeigu reikia – galima nustatyti pulsuojantį laistymą.

Trečia vieta

GARDENA

Tekstilinės žarnos Liano rinkinys 20 m

GARDENA tekstilės žarna Liano, pagaminta iš itin patvaraus audinio, yra patogi laikyti ir ypač prisitaikanti. Žarna atspari slėgiui iki 35 barų. Dėl mažo svorio ypač lengva laikyti bei sandėliuoti. Tinkama naudoti kartu su žarnos vežimėliais ar ritėmis. Komplekte su sriegine čiaupo jungtimi, tinkama trims skirtingiems sriegiams, žarnos jungtimi, jungtimi su Stop vožtuvu, valymo antgaliu.

FOTOGRAFIJŲ VERTINIMO KOMISIJA:

Lina Liubertaitė, MB „Geltonas karutis“ vadovė
Gytis Lietvaitis, kraštovaizdžio inžinierius, UAB „Dizko“
Ilze Rukšane (LV), kraštovaizdžio architektė
„Gardena“ atstovė Ieva Dranickaitė
(bus pildoma)

KONKURSO ORGANIZATORIUS:

Konkursas yra aplinkos dizaino konferencijos „Garden Style“ dalis. Konkursą organizuoja MB „Geltonas karutis“. Konkursą remia „Gardena“, informacinis rėmėjas – Delfi Plius.